تبلیغات
افسوس.....مردی و مردانگی هم افسانه شد - مطالب مهر 1395

✏️برخی از خدمات رضا شاه کبیر در سازندگی ایران:
احداث راه آهن سراسری ایرانزمین
تاسیس دانشگاه بین المللی تهران
تاسیس مدارس دخترانه و دانشسرای عالی بانوان
تاسیس سازمان زنان کشور
تاسس رادیو تهران
تاسیس بانک ملی ایران
تاسیس کاخ دادگستری و قوه قضاییه ایران
زنده کردن زبان پارسی و واژه نامه ایرانی
تشکیل ارتش شاهنشاهی ایران
تشکیل نیروهای دریایی و هوایی
تاسیس دانش سراها و موسسات آموزشی
تشکیل موزه ی خزانه جواهرات ایران و پشتبانه اسکناس
تشکیل اولین فدراسیون ورزشی المپیک ایران و فدراسیون فوتبال ایران
تاسیس سازمان غلات و محصولات کشاورزی
اتحاد قوم های ایران و تشکیل شاهنشاهی بزرگ ایران
ورود خودرو به بازار مردمی و تشکیل اولین سری تاکسی های تهران
ساخت خیابان های بزرگ و مهم سپه و ۱۷ شهریور و ......
برچیدن بلدیه ی شهری قاجاریه و تاسیس شهرداری
تاسیس ژاندارمری و شهربانی کل کشور
متحد کردن وضعیت روحانیون و لباس های مخصوص دینی
نهضت عظیم سواد آموزی شهر ها و روستا های کشور

برخی از خدمات #محمد_رضا شاه:
ملی کردن آب‌های کشور
تحصیلات رایگان و اجباری
ملی کردن جنگل‌ها و مراتع
تأسیس سازمان انرژی اتمی ایران
بنیان‌گذاری سازمان خدمات اجتماعی
تأسیس شرکت هواپیمایی ایران (هما)
سهیم کردن کارگران در سود کارخانه‌ها
تأسیس اوپک (اتحادیه صادرکنندگان نفت)
پوشش بیمه‌های اجتماعی برای همه ایرانیان
اصلاحات ارضی و الغای رژیم ارباب و رعیتی
به‌ عضویت درآمدن ایران در سازمان ملل متحد
تأسیس سپاه بهداشت، سپاه دانش و سپاه ترویج و آبادانی
تأسیس رادیو و تلویزیون ملی ایران (صدای و سیمای کنونی)
مبارزه با تورم و گران فروشی و دفاع از منافع مصرف کنندگان
تغییر مبدأ تاریخ ایران از هجری خورشیدی، به آغاز سلطنت کوروش بزرگ
ساخت میدان و برج شهیاد به عنوان نماد شهر تهران(میدان و برج آزادی کنونی)
اصلاح قانون انتخابات ایران به منظور دادن حق رأی به زنان و حقوق برابر سیاسی با مردان
ساخت دهکده المپیک و استادیوم صدهزار نفری آریامهر(استادیوم آزادی کنونی) برای المپیک1984
تغذیه رایگان برای کودکان خردسال در مدرسه‌ها و تغذیه رایگان شیرخوارگان تا دو سالگی با مادران
افزایش سطح قدرت نظامی ارتش ایران به یکی از نیرومندترین قدرت‌های نظامی جهان(پنجمین ارتش قدرتمند)
تأسیس دانشگاه‌های آریامهر(صنعتی شریف)، ملی ایران(شهید بهشتی)، پلی‌تکنیک تهران(صنعتی امیرکبیر)، هنر تهران، پهلوی شیراز (شیراز)، فردوسی مشهد، و دانشگاه اصفهان
و....................تاریخ : سه شنبه 27 مهر 1395 | 01:10 ب.ظ | نویسنده : علیرضا | نظرات


به همه کسانی که می توانند صدای من را بشنوند می گویم که :

ناامید نباشید ...!!

تنفر در انسانها از بین خواهد رفت
و دیکتاتورها خواهند مُرد
و قدرتی که آنها از مردم گرفته اند به مردم باز خواهد گشت ،

تا مادامی که انسانیت نمرده است ،
آزادی از بین نخواهد رفت ...!!

یک دیکتاتور کلا برای مردمش ترسناک است،
و دیکتاتور تنها از یک چیز مردم می ترسد :

آگاهی ...!!


////دیکتاتور بزرگ\\\\
"چارلی چاپلین"
تاریخ : پنجشنبه 22 مهر 1395 | 03:48 ب.ظ | نویسنده : علیرضا | نظرات
پس از انتشار عکس برهنه یک زن جوان ایرانی در میان شش مرد زائر عراقی در یک مهمانسرای شهر مشهد یادداشتی از محمد نوری زاد منتشر شد که خطاب به این زن جوان نوشته بود دخترم به صورت من تف بیانداز. من نیز به سهم خود شرمسارم و بیجا نیست اگر این زن جوان به سیمای من نیز آب دهان پرتاب کند که از کرده خود پشیمانم و در نوجوانی سپاه لشکر اسلامیونی بودم که کشور را به جایی رساندند که بتدریج  تایلند جهان اسلام شود. چرا که هر چه بود قرار نبود بعد از ۳۷ سال، زنان و دختران محروم این اقلیم ثروتمند  فقط برای تامین معاش "تن فروشی که نه" طفلک ها به سکس جمعی رضایت دهند یا در شهر های مذهبی به صورت هفتگی به گروهی از زائران مرد کرایه داده شوند که احتمالا اندکی بیشتر پول می پردازند.

جا دارد این زن جوان به سیمای  تولیت آستان قدس رضوی "نماینده ولی فقیه در استان خراسان"  عضو مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت تف بیندازد که اداره صدها میلیارد اموال منقول و غیر منقول آستان قدس رضوی را در سراسر کشور را از ۳۷ سال پیش در کنترل دارد "اما روزنامه گاردین بنا بر گزارش خبرنگارش با انتشار گزارشی با  تیتر:
نماز، غذا، سکس و پارک آبی،  
محترمانه شهر مشهد را فاحشه خانه جهان تشیع معرفی می کند. جا دارد به سیمای علمای مشهد و قم آب دهان پرتاب شود که  سکوت آنان در قبال این همه بی عدالتی و ظلمی که در حق مردم یی پناه، بویژه زنان بی سرپرست می شود حاکی از این است  که بیوت یا مرعوبند و یا از این به هم ریختگی منافعی نصیب آنها می شود.  

 یکی از همین زنان ایرانی  کمی آن طرف تر در یکی از کلوپ های شبانه دوبی به خبرنگاری گفته بود که فکر می کنید از سر رضایت و انتخاب شب را تا صبح با  مردان عرب و هندی و کره ای می گذرانم. اگر در اینجا کار نکنم یک ماه دیگر بچه های من در تهران باید کنار خیابان بخوابند.

 بسیاری از ساکنان اربیل عراق هم طی چند سال اخیر شاهد خود فروشی موج زنان ایرانی هستند. قبل از رونق گرفتن بدن فروشی زنان و دختران ایرانی در اربیل، موج آن ابتدا در میدان تقسیم و آکسار استانبول آشکار شد و اندکی بعد در کردستان عراق گسترش یافت.

شاید تجارت سکس زنان ایرانی در اربیل "ترکیه" دبی یا حتی در جنوب شرق آسیا مستقیما به  هیچ نهاد و مسئولی ربط نداشته باشد اما نمی توان آستان قدس رضوی را نسبت به آنچه در  خراسان می گذرد پاسخگو و مسئول ندانست. آستان قدس بزرگترین نهاد مالی ایران پس از دولت رسمی است که ارزش ثروت ثابت و در گردش مالی  آن از بنیاد مسنضعفان و بسیاری از کشورهای کوچک جهان نیز بیشتر است. آستان قدس مالک ۹۰ درصد اراضی استان خراسان و مالک ۴۳ درصد اراضی کشاورزی مشهد است. آستان قدس با حدود ۱۵ مجتمع کشت و صنعت ۵۰ شرکت تجاری و سود صدها میلیارد تومانی ناشی از زیارت سالیانه ۳۰ میلیون نفر در استان خراسان یکی از بزرگترین بنگاههای مالی منطقه خاورمیانه است که با میلیاردها  دلارثروت، معاف از مالیات وحسابرسی است. یعنی، ثروتی که نه دولت بر آن نظارت دارد، نه گزارش رسمی از آن به اطلاع عموم می رسد و  نه درآمدهای آن در جایی گزارش می شود. گردش مالی بسیار سنگینی که فقط گوشه ای از آن می توانست حداقل صرف تامین نان و معاش زنان محروم و  بی سرپرست و فرزندان آنها در این استان شود.

اما کاش آنچه بر گروهی از زنان بی حرفه و بی پشتیبان شهر ثروتمند مشهد می رود  فقط به تن فروشی خلاصه می شد و با صیغه های هفتگی و ماهیانه زوار پولدار پایان می یافت.  چرا که  تن فروشی به عنوان  شغل پست وبی آینده  آسیب پذیرترین اقشار اجتماعی در ردیف پایین ترین رده های شغلی، با اغماض در بسیاری از کشورها اگر نه مورد پذیرش که مورد سکوت قرار گرفته است. اما حتی خرید یا فروش بدن  یک زن  د در عین بی قانونی،  در چهار چوب اخلاقی دون ترین و بی پرنسیب ترین آدم ها نیز باز هم اصولی دارد که حتی در فاحشه خانه ها نیز رعایت می شود و نادیده گرفتن آن ستم مضاعفی بر زن تن فروش به حساب می آید .یکی از همین چهارچوب های نانوشته، مذموم بودن سکس جمعی است یا واگذاری  یک زن همزمان به چندین مرد. اینکه همزمان پنج مرد (به علاوه عکاس) در تصویر مهمانسرای مشهد با یک زن در سوئیتی قرار می گیرند حاکی از فراگیر شدن نوعی از بدن فروشی در مشهد  است  که حتی در مراکز فحشا آن را مضموم. می شمارند اما در اراضی استان قدس رضوی جریان دارد


بزن باران که دین را دام کردند....
شکار خلق و صید خام کردند....
بزن باران، خدا بازیچه ای شد....
که با آن کسب ننگ و نام کردند....


https://telegram.me/joinchat/DOkvrz-G8IypkS6CMk3eBgتاریخ : یکشنبه 18 مهر 1395 | 03:08 ب.ظ | نویسنده : علیرضا | نظرات
خیلی دوست دارم یکبار در روز 13 آبان  یا 22 بهمن یا... در مسیر راهپیمایی ضد آمریکایی یک جایگاه بزنم و گرین کارت اقامت در آمریکا را به تعداد محدود بین تظاهرکنندگان توزیع کنم ، ببینم چه اتفاقی میافته؟

مطمئنم که در هجوم ملت خودجوش و همیشه در صحنه تعداد کشته ها و زخمی ها کمتر از حادثه منا در حج  نخواهد بود.!

https://telegram.me/joinchat/DOkvrz-G8IypkS6CMk3eBgتاریخ : سه شنبه 6 مهر 1395 | 03:21 ب.ظ | نویسنده : علیرضا | نظرات
رجبعلی هوایی معروف به رجب علی صراف از تجار بنام شیراز بود، مغازه اش در نبش ورودی بازار وکیل بود کارش حواله دادن پول و صرافی بود و البته پول با دو درصد سود به افراد نیازمند هم وام میداد، عوام او را نزول‌خوار میگفتند، بالاخره هوایی عزم زیارت کعبه میکنه و برای حساب اموال به علما مراجعه میکنه ....
میگویند : پول شما از راه صحیح بدست نیآمده و حرام هست و قابل محاسبه و کسر خمس و زکات نیست ! و در حقیقت جوابش کردند و گفتند حق نداری مکه بروی! و سپس وی بجای سفر حج  با هزینه شخصی درمانگاهی در فلکه مصدق شیراز بنا نمود که تمام موارد پزشکی و درمانی و دارویی در آن رایگان بود در سال ۱۳۵۸مومنین انقلابی گفتند این درمانگاه نجس هست و حرام چون از پول ربا ساخته شده و درمانگاه فوق با آن همه تجهیزات و وسایل تخریب و به توالت عمومی تبدیل گردید و هم اینک توالت نیز به پارکینگی متروکه تبدیل شده ! ای کاش میشد رجب علی خان سر از خاک بردارد و۲۷ تا۳۸درصد سود را که نامش نزول هم نمی باشد راببیند! @Mardanegiihttps://telegram.me/joinchat/DOkvrz-G8IypkS6CMk3eBgتاریخ : سه شنبه 6 مهر 1395 | 03:19 ب.ظ | نویسنده : علیرضا | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.